My, žáci, jsme pilně nacvičovali pod vedením svých učitelů, vše jsme měli do detailů propracované. Děti z první třídy měly krásné vystoupení o abecedě a vlastně i poprvé veřejně vystoupily. Další třídy překvapily svým vystoupením tanečním nebo hudebním, pohádkou, recitací. Žáci prokázali, že jejich znalosti v angličtině i ruštině jsou opravdu na úrovni. Pojedli jsme v ruštině, ZOO jsme navštívili v anglickém jazyce a samozřejmě nechyběla pohádka Mrazík v podání žáků 8. a 9. třídy.

Zazpívali jsme i současné moderní písně od Tomáše Kluse, na varhany nás doprovázely naše spolužačky. Slavíci z Madridu v ruském jazyce zakončili naši akademii a rozezvučeli plný sál rodičů a prarodičů.

Některým ukápla i slzička radosti nad svými ratolestmi. Byli jsme hrdi na sebe, že jsme dokázali vše zvládnout bez větších problémů. Musíme poděkovat i našim učitelům za pomoc při nácviku a podporu, když se nám náhodou nedařilo.

Tato akademie se určitě povedla a někteří se už teď těší na další. My to bohužel nebudeme, protože jsme v 8. třídě, ale přijdeme se podívat v roli diváků. Školo, vše nejlepší a díky za krásné školní roky.

Žáci 8. třídy