Zazvonili u vás na Tři krále malí koledníci? Chcete vědět, na jaké účely byl využit výtěžek sbírky? Jednou z možností je i probíhající soutěž Charity Česká republika na facebookové stránce s názvem Tříkrálová sbírka.

Havlíčkobrodská Oblastní charita se účastní se snímkem pejska Indi, který v současnosti prochází canisterapeutickým výcvikem. Právě tento druh terapie na Havlíčkobrodsku a Humpolecku podpořil výtěžek Tříkrálové sbírky. Canisterapie v současnosti pomáhá hlavně klientům Centra sociálních služeb Petrklíč a Střediska rané péče.

„Abychom v soutěži uspěli, potřebujeme získat co nejvíce takzvaných lajků u našeho snímku,“ uvedla Aneta Slavíková z Oblastní charity Havlíčkův Brod.

Snímek naleznete na odkazu ZDE.

„Jelikož pořádáme na území Havlíčkobrodska i Humpolecka již sedmnáctým rokem Tříkrálové sbírku, do které se zapojuje přes patnáct set dobrovolníků a nespočet dárců, je tato zpráva i možností, jak lidem sdělit, co vlastně Tříkrálová sbírka je a na jaké účely plynout peníze od lidí, jejichž domácnosti v lednu navštěvují tři králové,“ dodala Slavíková. 

Hlasování končí 11. června.