Výsledky srandarallye, jak sami organizátoři soutěž nazývali, určily, kdo byl nejlepší v orientaci, ale i to jak si ten který aktér poradil i s dalšími úkoly, které na něho čekaly.

První etapa vedla z havlíčkobrodského letiště okolo pivovaru Rebel a pak krásnými silničkami směrem na Chotěboř. „Start do druhé etapy u chotěbořského pivovaru byl načasován na jedenáctou hodinu a pořadatelé nás poslali prohlédnout si krásy Železných hor, kde jsme jeli podle slepé mapy přes Barovice, Vestec a zastavili jsme se i u stromu hrdiny, kterým je lípa na Štikově, kde jsme změřili obvod a vypočítali průměr,“ poodhalil dění na trati Vratislav Voral.

Cíl byl už druhým rokem ve sportovním areálu v Břevnici. „Máme tam perfektní zázemí na doplňkové disciplíny, vyhodnocení soutěže a vyhlášení vítězů,“ vysvětlil Voral a doplnil, že došlo i na opékání výborných špekáčků.

A samozřejmě i na vyhlášení nejlepších. Jízdu zručnosti ovládl Vratislav Voral, doplňkové disciplíny šly nejlépe Markovi Stojanovi a celkové hodnocení ovládla dvojice Vratislav Voral, Soňa Voralová před Martinem Vokáčem a dvojicí Zdeněk Secký, Petr Dostál.