Ve čtvrtek čeká děti veselý den plný kreativního tvoření v brodském Family Pointu. Akce začíná v 9 hodin. „Jedním ze smyslů Mezinárodního dne dětí je to, že rodina by měla být pohromadě a věnovat se sama sobě. Přece všichni známe přísloví - kdo si hraje, nezlobí,“ zve všechny děti a jejich rodiče na zábavné odpoledne Michaela Hovorková z Family Pointu.

Čtvrtek bude patřit oslavám Dne dětí i ve Světlé nad Sázavou. Komunitní bydlení Domova Háj ve spolupráci s městskou knihovnou přichystalo dětské odpoledne se soutěžemi, výtvarničením a opékáním buřtů. Akce proběhne od 13.30 hodin na zahradě u Domečku.
Krajská knihovna Vysočiny si pro nejmenší připravila dárek na páteční odpoledne. Na brodském náměstí vystoupí Dáda Patrasová. Zábavné taneční odpoledne vypukne v 16.30 hodin. V případě nepříznivého počasí se akce uskuteční v sále Staré radnice.

Překvapení pro děti si připravila i Okrouhlice. Od pátku do neděle bude v areálu u Vagonu stát obří vodní skluzavka dlouhá šedesát metrů.

Ilustrační foto.
V babyboxu v Havlíčkově Brodě našli novorozeného chlapce

Cesta do pohádky v sobotu čeká návštěvníky vilémovského hřiště. Už po jedenácté se zde koná akce Pohádkový les. Cesta po stopách známých fantaskních postaviček začíná ve 13.30 hodin, buď na hřišti ve Vilémovicích, nebo v případě nepříznivého počasí v obecním domě. Poslední účastník bude na trať vpuštěn v 15.30.

Pohádkovou cestu na sobotu připravili i v Habrech. Startuje se ve 13 hodin od místní Rybárny. Připraveno bude občerstvení, králičí hop, skákací hrad, Besip, Parkour, opékání špekáčků a další program.

Neděle v Ledči nad Sázavou bude patřit pirátskému dobrodružství. Na ně zve všechny malé nezbedy Středisko volného času Ledeč nad Sázavou. Dobrodružná cesta plná soutěží, dílniček, workshopů a tance za doprovodu kapely Nešišlej startuje ve 14.30 hodin na ledečském hradě.

Hotel Chateau Herálec. Ilustrační foto.
Chateau Herálec patří mezi 15 nejlepších zámeckých hotelů na světe. Jediný z Čech