„Na ruce mám vytetované koleje, ty symbolizují cestu životem, a tři balonky. To jsou moje děti a ponesu si je tak celý život s sebou,“ prozradila Iva Vosyková. „Barva jednotlivých balonků se liší podle barvy znamení každého dítěte. Nechtěla jsem jména, to má dnes každý. Chtěla jsem něco, co bude jen moje a originální,“ dodala.

Kromě toho má ještě kérky na kotníku a na zádech. „Na zádech jsem si nechala nejdříve udělat tři květy, protože mám strašně ráda růže, ale ještě ten večer jsem si řekla, že je to málo. Nakonec jsem šla čtyřikrát. Chtěla jsem, aby to symbolizovalo život celkově. Dole je čínský kapr, pak jde přes celá záda květina a nahoře je ledňáček. To je takový soulad s přírodou,“ popsala Vosyková další ze svých tetování.

„Chci, aby měla moje tetování nějaký význam a hlavně, aby to bylo opravdu moje a ne návrh někoho jiného. Já ho budu nosit celý život a chci na něj být pyšná,“ zdůraznila Vosyková.

Zároveň přiznává, že je tetování návyková záležitost. „Určitě plánuji další. Člověk si řekne jedno, ale pak zjistí, že je to málo, a chce další,“ zasmála se vítězka.

Ilustrační foto.
Skinny Molly vystoupí poprvé na Vysočině