Tak jako v uplynulých letech bude pořadatelem firma GEONOVA s.r.o., která ve dnech 25.-27.4. přemění kulturní dům s přilehlými venkovními prostorami ve výstaviště, a to již po jednadvacáté.

Výstava si mezi širokou veřejností získala popularitu. Koná se v termínu, kdy už je naprosto nezbytné na zahrádkách začít rýt, hrabat, osívat a sázet. Jako každoročně i letos vystavovatelé nabídnou k prohlédnutí a prodeji sazenice, semena, okrasné rostliny, ovocné keře a stromy, nářadí pro zahrádkáře a kutily, krby, skleníky, zahradní nábytek, ale i doplňkový sortiment, jako je keramika, potřeby pro domácnost, dřevěné hračky apod.

Také letos bude na instalovaném pódiu probíhat po celou dobu výstavy kulturní program. Zde vystoupí jak oblíbené kapely a skupiny, tak i některé, které zde na výstavišti budou mít premiéru. Pořadatelé nezapomněli ani na dětské návštěvníky, i oni se mohou těšit na novinku. Pořadatelé jsou přesvědčeni, že návštěvníci budou spokojeni a budou jako vždy odcházet s plnými taškami. Bližší informace o vystavovatelích a doprovodných akcích se dozvíte v některém příštím vydání nebo na www.zlatyceskyrucicky.